Co v těchto nádherných ☀️ zimních ❄️ dnech o víkendu dělat? Můžete vyrazit třeba na Lipensko 🌊, na Šumavu 🌲🌲 nebo do Novohradských hor 👍. Sněhu je tam dostatek, takže spokojené budou jak děti 👩‍👧‍👦, které mohou bobovat, sáňkovat 🛷 a lyžovat ⛷️, tak milovníci bílé stopy 🎿, která je na horách krásně upravená. Navštívit můžete i Jelení naučnou stezku 🦌 a rysí výběh 🐈 u Kvildy. Turistika 🚶‍♂️🚶‍♀️ má v těchto dnech také své kouzlo a po zimních radovánkách přijde vhod něco dobrého 🍕🥪🥐 a teplého ☕🍵. Neváhejte vyrazit za sněhem, než všechen roztaje 😉

Videoreportáž

Tip: dejte si náš YouTube kanál do odběru, ať vám žádné další video neunikne!

Krásné zimní období

Zima ☃️ je krásný čas 🤩. Je dobře, že plno lidí to táhne ven na čerstvý vzduch do přírody 🌲🌳. Na všech jihočeských horách je poměrně dost sněhu 🌨️. Dá se lyžovat v zimních střediscích ⛷️, na kopcích je možné bobovat 🛷 a stopy na běžky 🎿 jsou z velké části protažené 👍. Pro informace o tom, kde je stopa upravená a kde je možné běžkovat, navštivte stránky bilastopa.cz.

My jsme se vydali na Lipensko 🌊 do Horní Plané a také na Šumavu 🌲🌲 na Borovou Ladu (Svinnou Ladu) a na Kvildu 😊. Kromě zimních radovánek je možné jít na turistiku 🚶‍♀️🚶. Doporučujeme Jelení výběh 🦌 na Kvildě. Naučný okruh je dlouhý 2,5 km a i v těchto dnech je přístupný. Uvidíte zde jeleny 😍 a také rysy 👍.

Jak si užíváte letošní zimu a byli jste na nějakém výletu nebo se chystáte? Dejte nám to vědět do komentáře 👍

Ohodnoťte tento výlet:

Klikněte na hvězdičku pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím žádné hlasy! Ohodnoťte tento výlet jako první.