Co v těchto nádherných ☀️ zimních ❄️ dnech o víkendu dělat? Letošní zima je poměrně bohatá na sníh ⛄, proto jsme se vydali na Lipensko 🌊 a Šumavu 🌲🌲🌲, abychom sněhové podmínky zkontrolovali 🌨️. Sněhu je dostatek, takže spokojeni budou jak děti 👩‍👧‍👦, které mohou bobovat a sáňkovat 🛷, tak milovníci bílé stopy 🎿, která je na horách krásně upravená. Turistika 🚶‍♂️🚶‍♀️ v těchto dnech má také své kouzlo a po zimních radovánkách přijde vhod něco dobrého 🍕🥪🥐 a teplého ☕🍵 – naštěstí okénka 🚪 s občerstvením jsou otevřená. Neváhejte vyrazit za sněhem, než všechen roztaje 😉

Videoreportáž

Tip: dejte si náš YouTube kanál do odběru, ať vám žádné další video neunikne!

Krásné zimní období

Zima je krásný čas. I přes nynější situaci to plno lidí táhne ven na čerstvý vzduch do přírody. Letošní zima je poměrně bohatá na sníh, a i když jsou zimní střediska zavřená, stále se dá na svazích bobovat a stopy na běžky jsou z velké části protažené. Pro informace o tom, kde je stopa upravená a kde je možné běžkovat navštivte stránky bilastopa.cz.

My jsme se vydali na Lipensko do Horní Plané a také na Šumavu na Borovou Ladu (Svinnou Ladu) a na Kvildu. Kromě zimních radovánek je možné jít na turistiku. Doporučujeme Jelení výběh na Kvildě, který je dlouhý 2,5 km a i v těchto dnech je přístupný a je možné ve výběhu vidět jeleny.

Jak si užíváte letošní zimu a byli jste na nějakém výletu nebo se chystáte? Dejte nám to vědět do komentáře 👍

Jak se Vám líbí tento příspěvek?

Klikněte na hvězdičku pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím žádné hlasy! Ohodnoťte tento příspěvek jako první.

Označeno v:

, ,